GollerCepte 1905 For PC | How To Download For Free

Rate this post

GollerCepte 1905 is a Turkish football club based in Gollercep, a small town in the province of Tekirdağ, Turkey. The club was founded in 1905 and currently plays in the Turkish Second League. The club’s greatest success came in the 2010-11 season when they finished as runners-up in the Turkish Third League.

This article is all about helping you get to know the GollerCepte 1905 for PC better and install it on your PC. Here are the technical specifications you want to know about beforehand:

GollerCepte 1905 App Specification
App Name: GollerCepte 1905 On Your PC
Devoloper Name: Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Latest Version: 8.40.4
Android Version: 5.0
Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
Package Name: com.turkcell.gollercepte1905
Download: 5860083+
Category: Sports
Updated on: Jul 29, 2022
Get it On:

Download

GollerCepte 1905 Andorid App Summary

The GollerCepte 1905 was developed by the popular developer agency named Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. They have the GollerCepte 1905 in the Sports category of the Google Play Store. You can find the latest version, which is 8.40.4, on Play store now.

As it has a hefty 5860083 user base, you can rely on it for the job it does. For the user rating, you’re looking at a 3.9 rating for ease of use and how well it works. With GollerCepte 1905 latest features, good ratings, and frequent updates, you’ll be happy with it.

a pj0 iV6haKzdrP9ki36LH 4Vv95zarmLFB1MD0wQJSsfPYk0pjcU1ypoEpujFWhUQ1qHCvbCrCXosgAqiMqeXIum9Dxyxm7nCXrt74vI3R5Lp1D68y ZZaW gM64BBrKIvtNDi9TjX Vg4GbVsI74NMRVBsdzb9X LLLRrEKCiK08emyNiOBWGqDsb40cRsb bgZ 61i3fy40fh1vthJA

Jul 29, 2022 was the last date the GollerCepte 1905 was updated with new features. If you want to use the GollerCepte 1905 on your computer, you have to use an emulator like BlueStacks, NOX player, and Memu Emulator.

Using these can be overwhelming. But, no worries, we’ve got your back. We’ll guide you to install the emulator and the GollerCepte 1905 using the emulator later on.

How To Install & Download GollerCepte 1905 For PC Windows 10/8/7

Installing the GollerCepte 1905 using NOX player is a fairly simple process. Using this emulator is a great way to use any Android app on a PC. Here are the steps you’ll have to follow to install the GollerCepte 1905 on your PC:

  • Download the NOX player on your computer and install it by double clicking the installation file from download folder.
  • It will take a few minutes to install on your PC. The time will depend on the specs of your computer. The higher the specs, the faster the installation.
  • Once installed, you’ll see the Play store icon on the top right corner area of NOX Player emulator.
  • Open the Play store app, and log into your google account. Then, you’ll see the familiar interface you see on your phone.
  • Click on the search bar, and search for GollerCepte 1905 here. You’ll see it on the search result page in the first position.
  • Choose the first result and click on the Install button on screen. This will start downloading the app on your computer.
  • As it’s now installed on your PC, no problem running it. You can launch the app from the NOX player homepage or your Desktop.

Features of GollerCepte 1905 for PC

haberlerini de uygulamadan takip edebilirsiniz.

1. Get goal notifications and pre-game developments for Galatasaray matches.
2. Latest Galatasaray news with special videos, updated every hour.
3. Galatasaray schedule and match panorama.
4. Unique to Galatasaray, find out the latest news on all sports including football and basketball.
5. A forum and tribune dedicated to Galatasaray.
6. Galatasaray-exclusive surveys and contests with prizes and discounts.
7. In-depth coverage of Galatasaray matches with live scoring, match results, fixtures, standings, and more.
8. Access to videos from top leagues around the world including the Premier League, Bundesliga, and Ligue 1.
9. Detailed information on all matches from leagues around the world including live scores, match results, fixtures, standings, and more.
10. The ability to win free internet by playing the “Every Goal Counts” game and inviting friends to join.

GollerCepte 1905 App Overview and Details

Galatasaray’ımızı yanımızdan hiç ayırmıyoruz! Galatasaray transfer haberleri, gol görüntüleri, puan durumu, maç sonuçları artık cebinizde. Galatasaray’ımız hakkında hiçbir yerde olmayan son dakika haberleri, özel videolar eşliğinde bu uygulamada sizlerle!

Galatasaray ile ilgili gelişmelerin yanı sıra Süper Lig, Bundesliga, Premier Lig gibi Türkiye ve Dünya Liglerinde yaşanan gelişmeler, canlı skor, sezon fikstürü ve puan durumu bilgileri de GollerCepte 1905 uygulamasında yer alıyor.

Üstelik “Her gol 100 MB” oyunu ile seçtiğiniz maçta atılan gollerden ve uygulamaya davet ettiğiniz arkadaşlarınızdan hediye internet kazanabilirsiniz.

GollerCepte 1905 uygulaması tam size göre!

GollerCepte 1905 Uygulamasında Neler Var?

GollerCepte 1905 ile ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada bir araya geliyor:

● Galatasaray maçlarının gol bildirimleri ve maç öncesi gelişmeler.
● Özel editörler ile günün her saatinde son dakika Galatasaray haberleri.
● Galatasaray fikstürü ve maç panoraması.
● Galatasaray’ımızın futbol ve basketbol başta olmak üzere tüm spor branşlarına özel son dakika haberleri.
● Galatasaray’ımıza özel tribün ve forum.
● Galatasaray’ımıza özel anket ve yarışmalarla sürpriz ödüller ve indirimler.

Kısacası Galatasaray spor haberlerine ve son gelişmelerine dair merak ettiğiniz birçok detayı bu uygulamada bulabilirsiniz.

Galatasaray ile İlgili Gelişmelerin Yanı Sıra Dünya Liglerini de Takip Edin!

GollerCepte 1905’te Premier League, Bundesliga ve Ligue 1 başta olmak üzere dünya futbolundan birçok videoya ulaşabilirsiniz. Türkiye liglerinin yanı sıra dünyanın birçok liginden tüm futbol maçlarına ait canlı skor, maç sonucu, fikstür, puan durumu ve panorama gibi birçok bilgiyi de detaylı olarak cebinizde bulabilirsiniz. Dolayısıyla Galatasaray son dakika gelişmelerinin yanı sıra, dünyadan spor gelişmelerini de bu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Galatasaray’ın Gol Videoları Cebinizde!

Galatasaray’ın attığı golleri anında telefonunuz üzerinden izleyebilirsiniz. Böylelikle yer ve zamandan bağımsız olarak takımınızın attığı golleri anında görebilir, gol sevincine ortak olabilirsiniz.

GollerCepte 1905 ile İnternet Kazanabilirsiniz

GollerCepte 1905 uygulamasının ‘’Eğlence’’ bölümünde belirli oyunlar ile mobil internet hakkı kazanabilirsiniz. Her gol 100 MB oyunu ile oynadığınız maçta atılan her gol için 100 MB, arkadaşınızı bu uygulamaya davet ederek 500 MB internet hakkı kazanabilirsiniz!

Uygulamanızı Kişiselleştirin

Goller Cepte 1905’te uygulamanızı kişiselleştirebilir ve almak istediğiniz bildirim çeşitlerini belirleyebilirsiniz. Örneğin; belirlediğiniz bir Galatasaray maçı hakkındaki detayları bildirim olarak alabilirsiniz. Böylelikle GS haberleri ile ilgili merak ettiğiniz detaylara daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

ABONELİK VE PAKETLER

● Tüm operatör kullanıcıları GollerCepte 1905 uygulamasını kullanabilirler.
● Uygulamaya giriş işlemi tamamen ücretsizdir.
● Uygulamadaki bazı özellikler ücretlidir. Kullanıcılar seçecekleri içeriklere göre bu sayfaları görüntülemek için Avrupa Paketi’ne aylık 5,9 TL, Dünya Paketi’ne 9,9 TL İddaa Paketi’ne aylık 14 TL, Standart Paket’e aylık 16,8 TL ve Süper Paket’e aylık 19,6 TL ödeyerek satın alabilirler.
● Ödeme yapıldığına dair e-postanıza Google tarafından fatura gönderilir.
● Google Play üzerinden satın alınan paketlerin yönetimi hesap ayarları üzerinden yapılabilir.
● Paket iptali yapılması durumunda; aboneliğinizi paket süresi bitene kadar kullanabilirsiniz.
● Google Play üzerinden paket alımlarında Hesap Ayarlarından paket tercihinizi değiştirmediğiniz sürece geçerli periyodun bitiminden 24 saat önce üyeliğiniz otomatik olarak yenilenir.

Instagram: https://www.instagram.com/gollercepteofficial/

Whats New In this GollerCepte 1905?

Her sürümde sizden gelen yorumları da göz önünde bulundurarak iyileştirme ve düzeltmeler yapmaya devam ediyoruz. Yenilik, iyileştirme ve kampanyaları kaçırmamak için uygulamanızın otomatik güncelleme özelliğini açık tutmanız yeterli.

Conclusion

The GollerCepte 1905 application is a great tool for managing your finances and keeping track of your spending. It is easy to use and provides a lot of features that are useful for budgeting and financial management. Overall, the GollerCepte 1905 application is a great tool for managing your finances and keeping track of your spending.

Before we complete the guide, do you have more questions regarding the emulator above or the GollerCepte 1905 of any kind? Don’t feel grounded, just let us know, and we’ll help you resolve it.

Recent GollerCepte 1905 Reviews

A Google user

Jan 26, 2019

the best sports app

Enes Dilek

Jun 29, 2022

Gelen bildirimlere basıyoruz ama birşey açılmıyor yıllardır böyle şunu düzeltin yoksa artık kullanmayacağım. Haberleri okuyamıyoruz.

Ibrahim Eskin

Dec 7, 2021

Harika bir uygulama olmuş elinize sağlık 😌💫

AItbvmkIA4LellZD5 cjh8FCJjQP5fJWAa1OiZ6mAG7y=s64

Gülşah ALTIPARMAK

Jul 14, 2021

Güncellemeyle birlikte çok güzel olmuş elinize sağlık

دروس دينيه

Sep 1, 2022

اصبح فاشل بعد تقليل الايام بدل الاسبوع اصبح نهار واحد

Emre Abak

Mar 1, 2021

Dünyanın en kötü uygulaması olabilir “izle ve mb yükle” asla çalışmıyo

Alpay KÖK

Jan 18, 2021

Herşey şu son güncellemeye kadar güzeldi. Bir developer olarak son güncelleme ile haber dizaynını mahvetmişsiniz. Ana sayfada hep fenerbahçe beşiktaş haberleri var böyle giderse kaldıracağım. Puanıda daha çok düşüreceğim.

AItbvmm2Ad1wUaHsIc9esyMbiqCUvC fpjt1npCr8sce=s64

Atakan Peker

Aug 2, 2021

Gercekten cok güzel bir uygulama

AItbvmkCSmSmGBFMtNjXRL277g7aAdIfFdixKjj 1bwR=s64

Yonca Karakoç

Jul 14, 2020

👍👍👍👍👍👍👍

A Google user

Mar 7, 2020

Yorumlar kısmını kapatın tümüyle, çoluk çocuk dolmuş düzgün kullanan yok.

Disclaimer

We refer the ownership of This GollerCepte 1905 to its creator/developer. We don’t own or affiliate for GollerCepte 1905 and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

Here at freeappstools, we also don’t use our own server to download the GollerCepte 1905. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the GollerCepte 1905.

If you have any query about the app or about freeappstools, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Comment